Chale Praia Doce
| Gratis parkeren | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Chale Praia Doce Belém hotel heeft een ligging aan het strand en het Praca da Vila de Mosqueiro bevindt zich op circa 25 minuten lopen verderop. In het hotel treft u een privé strandgedeelte.
Dit hotel bevindt zich in het strandgebied van Belém. Het pand bevindt zich tevens op 2 km afstand van de Orla de Icoaraci in Belém.
Ze beschikken ook over privébadkamers.
Met Japanse maaltijden ligt Nori Sushi binnen het bereik van Chale Praia Doce.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand van Areião3,4 km
- Fabrica Bitar3,7 km
- Mercado Municipal De Mosqueiro2,8 km
- Mercado Municipal2,8 km
- Chapeu Virado Beach1,4 km
- Praca da Vila de Mosqueiro2,4 km
- Orla de Icoaraci2,3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Val-de-Cans/Júlio Cezar Ribeiro70 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis parkeren
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Privéstrand
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij Chale Praia Doce hotel parkeren?
Chale Praia Doce hotel biedt een privéparkeren aan zijn gasten. - ❓
Kan ik een kamer boeken met een werkplek in Chale Praia Doce hotel?
Ja, sommige kamers hebben een werktafel in Chale Praia Doce hotel. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren mee te nemen naar comfortabele Chale Praia Doce hotel?
Je kunt met je huisdieren logeren in comfortabele Chale Praia Doce hotel.